STOP POLLUTION. MGIEŁKA ANTY-SMOG

Chroń skórę przed smogiemZanieszyczenia powietrza oraz smog szkodzą skórze

Zanieczyszczenia niekorzystnie wpływają na zdrowie, ale również na skórę, która codziennie styka się z nimi w mieście, domu i pracy. Spaliny, dym przemysłowy oraz tytoniowy, klimatyzacja, chemia domowa i ozon kumulują się na skórze i sprawiają, że staje się szara i zmęczona. Osłabiona skóra nie jest w stanie odbudować swojej funkcji obronnej przed toksynami. Odwodniona traci blask, a przebarwienia i zmarszczki pojawiają się znacznie wcześniej.

Smog niszczy Twoje włosy

Cząsteczki zanieczyszczeń utleniają lipidy, które są głównymi składnikami struktury włosa. W rezultacie zanieczyszczenia pozostawiają włosy suche i kruche. Tracą połysk oraz nieprzyjemnie pachną.

Rytuał piękna Academie chroni skórę przed zanieczyszczeniami i smogiem

Academie Scientifique de Beaute opracowała Stop Pollution Mgiełkę Anty-Smog, która chroni skórę i włosy przed zanieczyszczeniami. Pierwsza na świecie kojąca i nawilżająca mgiełka, tworzy niezauważalną “tarczę”, która chroni skórę przed zanieczyszczeniami powietrza w mieście, pracy i domu, a także zwalcza wolne rodniki. Stosowana w codziennej pielęgnacji skóry pomaga również utrwalić makijaż.

Chroń skórę przed zanieczyszeniami powietrza 24h

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Pobierz prezentację
« La Science au Service de Votre Beauté ».

Powered by GaboX